رابطه زن ومرد و نکاتی که هر زن باید بداند

توصیه به زنان

توصیه هایی به زنان

راه های پیشنهادی که به زنان ومردان در این دو بخش می شود راه هایی خیلی ساده آسان و عملی است که با فرهنگ و خلق و خوی ما ایرانیان هماهنگ است . اغلب زنان و مردانی که به دنبال توصیه کتاب های ترجمه شده رفته اند متاسفانه نه تنها باری از دوششان برداشته نشده بلکه به علت عدم همخوانی با فرهنگ زن ومرد ایرانی مشکلاتی نیز برایشان به وجود آمده که اغلب منجر به جدایی هم شده است.

توصیه به زنان

عشق قوی ترین است زیرا در یک لحظه بر قلب مغز و جسم حمله می کند.

(ولتر)برای اینکه زن و مرد در قلب یک دیگر قرار گیرند باید هر کدام گام هایی بردارند.

درمورد هر کدام از پیشنهادات خوب بیندیشید و سعی کنید آنها را به تدریج به کار ببرید .

سپس به انتظار نتایج طولانی مدت آن بیندیشید .هرگز نگویید اکون که من اینطور بودم و این کارهارا انجام دادم چرا از خود واکنشی انجام نمیدهد.

گفتن این حرف ها ارزش کار شما را پایین می آورد.

شما به رویه خود ادامه دهید سرانجام او هم به فکر جبران خواهد افتاد

نادیده گرفتن بدی ها

همه مردان در دوران کودکی مادری داشتند که همه بدی های آن ها را نادیده میگرفت.اگر زنی بتواند بدی های همسرش را نادیده بگیرد آَن مرد اورا به اندازه مادرش دوست خواهد داشت.

فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان

یک زن خوب

مهم ترین امتیازی که مردان جوان در دختران جستجو میکنند چیست

ابتدا صداقت و دیگری سازگاری اگر صداقت وجود داشته باشد وفای به عهد نظم و مسولیت پذیری را به دنبال خواهد داشت . هنگامی که دختری سازگار بود و با کم و زیاد مرد ساخت رفیق راه او خواهدشد.

 

بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان

 

آویزان شدن

زنانی که به جز عوض کردن کانال های تلویزیونی ، ورق زدن نشریه ها و گرفتن تماس تلفنی با دوستان سرگرمی و مشغله دیگری ندارند طبیعی است که آویزان شوهرشان شوند و مدام از او بپرسند (کجا بودی یا چرا دیر کردی چرا تلفن نکردی)هدفمندتر شوید تا اینگونه نیازهایتان کمتر شود.

انتظارات مردان

مردها از همسرشان چه انتظاراتی دارند

مردهاگاهی خیلی پرتوقع هستند به عنوان مثال از همسرشان انتظار دارند که گاهی کدبانویی نمونه زمانی همسری وفادار و موقعی معشوقه ای دلربا باشد. گاهی نیز مدیر روابط عمومی او باشد و سرانجام درنقش مادری مهربان ظاهرشود. نمی دانم آیا مردها نیز حاضرند همه این نقش ها را با اندکی تفاوت برای همسرشان ایفا کنند

امیدوارم چنین باشد ولی شما خانم محترم اگرهمه این شایستگی را داشته باشید باید بدانید که زنی کامل هستید.

طنازی

طنازی ذاتی با تقلیدهای ناشیانه متفاوت است .طناز با درایت بهترازاداواصول های فرنگی مآب است.شاید سادگی بهترین طرز دلربایی باشد.

قهرشیک

وقتی از دست همسرتان عصبانی هستید واورامقصر می دانید با او قهرشیک بکنید یعنی سکوتی موقرانه داشته باشید ولی از انجام کارها برای او کوتاهی نکنید .دراین صورت او فرصت اندیشیدن پیدا می کند.

بی اعتنایی

وقتی همسرتان با شوق وذوق حرف هایش را با شما در میان می گذارد و شما را درجریان موفقیت هایش قرار می دهد با سردی وبی تفاوتی بااو برخورد نکنید زیرا دراینصورت او برای پیداکردن گوش شنوا به به و چهچه شنیدن به دنبال آشیانه جدیدی خواهد گشت.

 

غرغرکردن هرگز

با غرغرکردن بداخلاقی و دلخوری فقط همسر خود را فراری می دهید.خانه محل آسایش وآرامش است .به جای اینکه خطاهایش را به رخ بکشید از کارهای خوب او تعریف کنید

خانم معلم

مردان از زنانی که درنقش معلم ظاهر می شوند گریزان هستند لطفا معلم اخلاق نشوید که در اینصورت عشق وعلاقه رنگ میبازد.مذامره اصولی با اندرزهای تکراری که گاهی با ملامت همراه است تفاوت دارد.

مردها و آناناس

میگویند( مردها مانند آناناس ظاهری خشن ولی درونی نرم ولطیف دارند)بنابراین نباید آنها را به احساسی نبودن متهم کرد. به علت رفتاری که در کودکی با آنها شده است یاد گرفته اند که احساسات شان را بروز ندهند.

عشق تنها مرضی است که بیمار از آن لذت می برد.

 

 

کلینیک فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان مهر